Implant-Dent Żerków
NASZ DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ
Umiejętności i doświadczenie kluczem do pięknego uśmiechu

Nowoczesność w naszym gabinecie to nie tylko sprzęt. To współpraca ręki chirurga z nowoczesną technologią, biomateriałami i firmami znanymi na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Mikroskop zabiegowy umożliwia leczenie według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów.

Lekarze specjaliści

Czytaj więcej

lekarz chirurg stomatolog - właściciel

Witold Siwek

Ukończył wydział Lekarsko- Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Otrzymał nagrodę za wieloletnią aktywną działalność naukową w studenckim kole naukowym przy Katedrze Chirurgii Stomatologicznej. Staż podyplomowy odbył w Centrum Klinik Stomatologicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Marta Lindner

Ukończyła studia z wyróżnieniem na wydziale lekarsko-stomatologicznym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2012 roku, po odbyciu stażu na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu rozpoczęła pracę zawodową na terenie Wielkopolski. Uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń z zakresu stomatologii mikroskopowej, endodoncji, protetyki, stomatologii cyfrowej i fotografii stomatologicznej.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Piotr Nowak

Ukończył studia na kierunku Lekarsko - Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2008r. Odbył roczny staż podyplomowy w 111Szpitalu Wojskowym w Poznaniu. Uczestnik licznych szkoleń i kursów, głównie z zakresu protetyki i implantologii. Absolwent rocznego cyklu szkoleń Curriculum Implantologii organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI). Prywatnie pasjonat wędkarstwa i miłośnik podroży.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Jakub Lipski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii. Otwarty przewód doktorski z zakresu periodontologii i chorób metabolicznych. Prowadzi badania kliniczne stanu przyzębia u pacjentów diabetologicznych.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Anna Chwalibóg

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Tarnopolu. Marzenie o zawodzie dentysty towarzyszyło jej od najmłodszych lat. Uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej. W codziennej pracy zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i endodoncją. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie, komfort i zdrowy uśmiech pacjentów.

czytaj więcej

Pomoc stomatologiczna

pomoc stomatologiczna

Maria Królik

pomoc stomatologiczna

Magdalena Proć

pomoc stomatologiczna

Ewa Pusiak

pomoc stomatologiczna

Emilia Bernard

pomoc stomatologiczna

Agnieszka Smolińska

technik radiolog

Monika Michalak

Opinie pacjentów
Co mówią o nas nasi pacjenci
x
Rejestracja online