Implant-Dent Żerków
NASZ DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ
Umiejętności i doświadczenie kluczem do pięknego uśmiechu

Nowoczesność w naszym gabinecie to nie tylko sprzęt. To współpraca ręki chirurga z nowoczesną technologią, biomateriałami i firmami znanymi na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Mikroskop zabiegowy umożliwia leczenie według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów.

Lekarze specjaliści

Czytaj więcej

lekarz chirurg stomatolog - właściciel

Witold Siwek

Ukończył wydział Lekarsko- Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Otrzymał nagrodę za wieloletnią aktywną działalność naukową w studenckim kole naukowym przy Katedrze Chirurgii Stomatologicznej. Staż podyplomowy odbył w Centrum Klinik Stomatologicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Marta Lindner

Ukończyła studia z wyróżnieniem na wydziale lekarsko-stomatologicznym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2012 roku, po odbyciu stażu na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu rozpoczęła pracę zawodową na terenie Wielkopolski. Uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń z zakresu stomatologii mikroskopowej, endodoncji, protetyki, stomatologii cyfrowej i fotografii stomatologicznej.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Piotr Nowak

Ukończył studia na kierunku Lekarsko - Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2008r. Odbył roczny staż podyplomowy w 111Szpitalu Wojskowym w Poznaniu. Uczestnik licznych szkoleń i kursów, głównie z zakresu protetyki i implantologii. Absolwent rocznego cyklu szkoleń Curriculum Implantologii organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI). Prywatnie pasjonat wędkarstwa i miłośnik podroży.

czytaj więcej

Czytaj więcej

Piotr Kasprzak

Stomatologia od początku studiów stawała się dla niego pasją. Udział w organizacji wydarzeń  stomatologicznych w ramach Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii pozwalał na  uczestnictwo w wielu kursach oraz konferencjach. Dzięki temu od początku studiów  poszerzał swoją wiedzę z wielu dziedzin stomatologii. W pracy kieruje się holistycznym  podejściem do pacjenta.  

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Anna Chwalibóg

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Tarnopolu. Marzenie o zawodzie dentysty towarzyszyło jej od najmłodszych lat. Uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej. W codziennej pracy zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i endodoncją. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie, komfort i zdrowy uśmiech pacjentów.

czytaj więcej

Czytaj więcej

lekarz stomatolog

Tatiana Szyłaj

Jest absolwentką Białoruskiego Instytutu Państwowego Medycznego w Mińsku. Stomatologią zajmuje się od 1998 roku. Przez 11 lat  prowadziła własną prywatną praktykę dentystyczną w Mińsku. Uczestniczka licznych kursów, warsztatów oraz szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. W gabinecie  Implant-dent  zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz odbudową protetyczną zębów.  Lubi podróże, teatr, muzykę, interesuje się fotografią.

czytaj więcej

Pomoc stomatologiczna

pomoc stomatologiczna

Maria Królik

pomoc stomatologiczna

Magdalena Proć

pomoc stomatologiczna

Ewa Pusiak

higienistka stomatologiczna

Emilia Bernard

pomoc stomatologiczna

Agnieszka Smolińska

technik radiolog

Monika Michalak

Opinie pacjentów
Co mówią o nas nasi pacjenci
x
Rejestracja online