Usługi

RTG

Klinika wyposażona jest w najwyższej klasy cyfrowy pantomograf Planmeca ProOne®. Aparat Planmeca ProOne® oferuje szeroki zakres programów obrazowania, spełniających różne potrzeby radiograficzne. Urządzenie to automatycznie dobiera indywidualną dawkę promieni X dla każdego pacjenta, zmniejszając ją do minimalnej efektywnej, umożliwiającej wykonanie zdjęcia o najwyższej jakości, które następnie można poddawać obróbce w programie komputerowym. Umożliwia to zmianę wielu parametrów obrazu, ułatwiającą dokładną ocenę ewentualnych zmian. 

 

Zakres badań:

Standard: podstawowe programy panoramiczne Standardowy program panoramiczny
  Program TMJ boczny
  Program TMJ PA
  Program zatok PA
Standard Tryb dziecko (pediatryczny) dostępny dla każdego programu w celu obniżenia dawki
Opcja Opcja segmentacji poziomej i pionowej dla programu panoramicznego
Opcja Program zgryzowo-skrzydłowy
Opcja: zaawansowane programy panoramiczne Program panoramiczny optymalizowany w obszarze stycznych zębów
  Program panoramiczny optymalizowany ortogonalnie
  Program TMJ boczny-PA
  Program TMJ boczny wielokątowy
  Program zatok boczny nieobrotowy
  Program przekrojów
  Program zgryzowo-skrzydłowy

 

Posiadam nowoczesny i bezpieczny, również dla dzieci, aparat RTG firmy HELIODENT PLUS, oraz wysokiej klasy RADIOWIZJOGRAFIe sirona xios xg supreme. Zaraz po wykonaniu zdjęcia pacjent może zobaczyc swój ząb i od razu zostaje poinformowany o ewentualnej konieczności leczenia. Niezbędne urządzenia W diagnostyce endodontycznej (podczas leczenia kanałowego) oraz do wykrywania próchnicy.

Urządzenia cyfrowe zapisują obraz na nośniku elektronicznym, co umożliwia redukcję dawki do absolutnego minimum. ,pacjent otrzymuje zdjęcia na płycie.

Mapa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.