Usługi

Endodoncja mikroskopowa

Do leczenia kanałowego w Implant-dent.pl wykorzystujemy najnowsze technologie, ponieważ wierzymy, że powodzenie samego leczenia kanałowego to zarówno wiedza i umiejętności lekarza, jak i nowoczesne urządzenia .Aby osiągnąć cel, jakim jest przeprowadzanie udanych zabiegów stomatologicznych, potrzebne jest narzędzie, które zwiększa możliwości wzroku i gwarantuje pracę w komfortowych warunkach. Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny mikroskop Leica M320 w najwyższej wersji wyposażenia High-End  z torem wizyjnym. Umożliwiają one przekazywanie obrazu bezpośrednio na monitor. Co więcej, obraz może być przekazywany na żywo  lub archiwizowany na karty pamięci.

Mikroskop pomaga w:
  • Identyfikacji niewykrywalnych wcześniej struktur
  • Odnajdywaniu ujść kanałów korzeniowych
  • Odnajdywaniu i lokalizacji dodatkowych kanałów
  • Udrożnieniu częściowo zobliterowanych kanałów
  • Ponownym leczeniu kanałowym
  • Usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych
  • Zaopatrywaniu perforacji dna komory zęba

Leczenie kanałowe pod mikroskopem może być nie tylko wskazaniem, ale też zaleceniem. W niektórych przypadkach zwykłe leczenie kanałowe kończy się niepowodzeniem. Przypadkiem takim może być nietypowa anatomia zęba, wąskie lub zrośnięte kanały lub zakrzywione korzenie. Leczenie zębów pod mikroskopem jest więc genialnym rozwiązaniem szczególnie w tak trudnych przypadkach. Dzieki temu, zęby które były skazane na ekstrakcję, mogą prawidłowo funkcjonować przez długie lata.

Mapa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.